fbpx

Ślub i Wesele w Zajazd Ren Iwiczno: Niezapomniane Wesele Moniki i Wojtka

Jakiś czas temu byliśmy w tak magicznym miejscu, że aż nie możemy się doczekać, żeby się nim z Wami podzielić! Monika i Wojtek, dwie niesamowite osoby z Łodzi i Gdańska, postanowili złączyć swoje życia w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, nad jeziorem Trzechowskim a konkretniej w Zajeździe Ren w Iwicznie. Chcecie wiedzieć, jak to wyglądało? Zaczynamy!

Monika i Wojtek: Gdańsk i Łódź

Monika i Wojtek to para, którą łączy nie tylko miłość, ale też głęboka przyjaźń. Co ciekawe, znają się od czasów szkolnych! Wojtek, urodzony i wychowany w Łodzi, oraz Monika, z duszą nadmorską prosto z Gdańska, zdecydowali się złączyć swoje losy w malowniczym Iwicznie. 

Milewidziani w Akcji: Film i Fotografia

Monika i Wojtek nie pozostawili niczego przypadkowi. Nie tylko zorganizowali wymarzony ślub, ale też zdecydowali się na pełny pakiet – fotograf i filmowiec. Dzięki temu, nie tylko zdjęcia będą piękną pamiątką, ale również film, który z pewnością zostanie odtworzony na każdą rocznicę. My, duet Milewidziani, mieliśmy zaszczyt utrwalać dla nich te niezapomniane momenty.

Florystyka z Pasją

A te piękne bukiety i dekoracje? Za to odpowiadała , niesamowita florystka, która potrafiła wpasować się w klimat całego wydarzenia. Od bukietu panny młodej po dekoracje stołów – wszystko było spójne i przemyślane. Brawo!

Sala w Zajazd Ren: Piękne miejsce na Ślub blisko jeziora.

Sama sala w Zajazd Ren to też było coś niesamowitego. Wyobraźcie sobie piękną salę nad brzegiem jeziora, z drewnianym sufitem i klimatem boho, który idealnie wpasował się w całą uroczystość. Naprawdę, to jedno z tych miejsc, gdzie czujesz, że każdy detal ma swoje miejsce.

DJ Manufaktura Wydarzeń: Tańce do białego Rana

O, i na koniec nie możemy zapomnieć o DJ Manufaktura Wydarzeń. Ta dziewczyna daje czadu! Nowoczesne brzmienia i świetny feeling  publiki sprawiły, że nikt nie chciał opuszczać parkietu. Naprawdę! A i my potupaliśmy do muzyki.

To był jeden z tych ślubów, który zostaje w pamięci na długo.  Moniko i Wojtku, dzięki za to, że mogliśmy być z Wami w tych wyjątkowych chwilach. A Wy, drodzy czytelnicy, jeśli planujecie coś podobnie magicznego, dajcie znać! Razem możemy stworzyć coś niesamowitego. Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach! 🎉📸💕