fbpx

O nas

Kim jesteśmy?

Każde wydarzenie jest inne, tworzą je inni ludzie, towarzyszą im różne emocje. A zatem nie mamy wzoru na idealne zdjęcie. Dostosowujemy się do sytuacji i przede wszystkim do ludzi – to sprawia, że każdy film ślubny i reportaż jest jedyny i niepowtarzalny. Staramy się być niezauważalni. Nie naruszamy Waszej przestrzeni. Właśnie dlatego jesteśmy MILEWIDZIANI.

Dawid

Fotograf i filmowiec

Od 10 lat zajmuję się obrazem w każdej postaci. Czy to fotografowanie, filmowanie czy projektowanie. Moja przygoda z obrazem rozpoczęła się na wyprawach rowerowych gdzie z Przemkiem zjeździliśmy Bałkany na dwóch kółkach. Robiłem zdjęcia i okazało się, że mam do tego oko.  To właśnie na wyprawie do Albanii, narodził się pomysł na Milewidzianych.
Mój styl łączy w sobie klasyczny reportaż i nowoczesny street style.
Pomagam i doradzam parom przejść przez okres przygotowań – dla mnie to nie pierwszy ślub 😉
Uwielbiam psy, koty, alpaki – ogólnie zwierzaki! Jeśli mogę, staram się nie spożywać mięsa. Lubię kuchnię włoską i pierogi. Przy edycji zdjęć uwielbiam słuchać audiobooków. Co polecisz?

Uwielbiam psy, koty, alpaki – ogólnie zwierzaki!Prywatnie – człowiek do zadań specjalnych.


Przemek

Fotograf

Jestem człowiekiem o wielu pasjach, jedną z nich jest fotografia. Wolne chwile lubię spędzać w lesie, na rowerze nie rozstając się z aparatem. Lubię zaszyć się w garażu i zrobić coś z niczego. Tak powstało już sporo mebli. Moją pasję do natury i fotografii łączę, prowadząc fanpage? Naturalnie – Fotografia przyrodnicza.  
 Oświadczyłem się mojej narzeczonej Kasi, na najwyższym szczycie Alp Julijskich. Ale dopiero gdy na niego wjechała rowerem. A Wy jak się zaręczyliście?

Uwiecznij wyjątkowe chwile z Twojego życia.

Zostań bohaterem naszych opowieści i niech nic nie umknie Twojej pamięci. Wykonujemy profesjonalne fotoreportaże i filmy ślubne. Nic nas nie ogranicza. Jesteśmy z Łodzi. Fotografujemy w całej Polsce.