fbpx

O nas

Cześć!

Ślubne marzenia spełniamy z pasją

Uwieczniamy najważniejsze momenty z Twojego życia. Dbamy o to, aby żadna chwila nie umknęła twojej pamięci. Towarzyszymy Ci podczas najważniejszych wydarzeń w życiu. Nie kreujemy sztucznej rzeczywistości, nie namawiamy do pozowania – po prostu obserwujemy. Dyskretnie utrwalamy emocje. Wiernie zapisujemy uczucia towarzyszące tym chwilom.

Każde wydarzenie jest inne, tworzą je inni ludzie, towarzyszą im różne emocje. A zatem nie mamy wzoru na idealny kadr. Dostosowujemy się do sytuacji i przede wszystkim do ludzi – to sprawia, że każdy reportaż jest jedyny i niepowtarzalny. Staramy się być niezauważalni. Nie naruszamy Waszej przestrzeni. Właśnie dlatego jesteśmy MILEWIDZIANI.

dawid-przemek

Dlaczego my?

Zgrany zespół, fotograf i filmowiec

Zgrany zespół

Nie tylko jesteśmy zgranym duetem fotograficzno filmowym, ale również przyjaciółmi. To właśnie ta więź sprawia, że Wasze śluby są niepowtarzalne.

Piękne fotografie

Fotografujemy piękno Waszego dnia, abyście mogli je podziwiać przez lata. Nasze zdjęcia to autentyczność i emocje w każdym detalu.

Nowoczesne filmy

Nasza twórczość filmowa to połączenie nowoczesnej technologii z artystycznym podejściem. Tworzymy filmy, które przekazują emocje i magię Waszego dnia.

Poznaj nas

Dawid

Fotograf i filmowiec

Od 10 lat zajmuję się obrazem w każdej postaci. Czy to fotografowanie, filmowanie czy projektowanie. Moja przygoda z obrazem rozpoczęła się na wyprawach rowerowych gdzie z Przemkiem zjeździliśmy Bałkany na dwóch kółkach. Robiłem zdjęcia i okazało się, że mam do tego oko. To właśnie na wyprawie do Albanii, narodził się pomysł na Milewidzianych.

Mój styl łączy w sobie klasyczny reportaż i nowoczesny street style. W Milewidzianych pomagam parom przejść przez okres przygotowań Uwielbiam psy, koty – ogólnie zwierzaki i lubię kuchnię włoską.

Przemek

Fotograf

Jestem człowiekiem o wielu pasjach, jedną z nich jest fotografia. Wolne chwile lubię spędzać w lesie, na rowerze nie rozstając się z aparatem. Lubię zaszyć się w garażu i zrobić coś z niczego. Tak powstało już sporo mebli. Moją pasję do natury i fotografii łączę, prowadząc fanpage? Naturalnie – Fotografia przyrodnicza.
Oświadczyłem się mojej żonie Kasi, na jednej z Alpejskich przełęczy . Ale dopiero gdy na niego wjechała rowerem. A Wy jak się zaręczyliście?

Skontaktuj się z nami

Porozmawiajmy o Waszym Ślubie