O nas

Fotograf i Filmowiec

Uwieczniamy najważniejsze momenty z Twojego życia. Dbamy o to, aby żadna chwila nie umknęła twojej pamięci. Towarzyszymy Ci podczas najważniejszych wydarzeń w życiu. Nie kreujemy sztucznej rzeczywistości, nie namawiamy do pozowania – po prostu obserwujemy. Dyskretnie utrwalamy emocje. Wiernie zapisujemy uczucia towarzyszące tym chwilom. 

Dawid

Fotograf i filmowiec

Zauważa to, co niewidoczne, a co jest ważniejsze od tego, co widoczne. Podąża za tym, co właściwe, choć niekoniecznie łatwiejsze. W fotografii odnajduje spokój i kreacyjne spełnienie. Chce, aby zdjęcie nie tylko przedstawiało sytuację, ale i uczucia, które jej towarzyszą.

Przemek

Fotograf

Człowiek o wielu pasjach, jedną z nich jest fotografia. Wolne chwile najczęściej spędza w lesie lub na rowerze nie rozstając się z aparatem. Razem z Dawidem zwiedzają świat na wyprawach rowerowych. Prowadzi fanpage: Naturalnie – Fotografia przyrodnicza. Zaręczył się w w Alpach– relacje zobaczysz na naszym blogu 🙂

Szukasz fotografa i filmowca na swój Ślub?

Uwiecznij wyjątkowe chwile z Twojego życia. Zostań bohaterem naszych opowieści i niech nic nie umknie Twojej pamięci. Wykonujemy profesjonalne fotoreportaże i filmy ślubne. Nic nas nie ogranicza. Jesteśmy z Łodzi. Fotografujemy w całej Polsce.