fbpx

Ślub Humanistyczny – Willa Tworzyjanki. Michalina i Tomek

Cześć wszystkim! Dzisiaj mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego. Ostatnio mieliśmy niesamowitą okazję być częścią jednego z najbardziej emocjonujących wydarzeń w życiu Michaliny i Tomka. Musimy Wam powiedzieć, że ich przysięga była tak poruszająca, że trudno nam było utrzymać kamerę, gdy łezka zakręciła się w oku. Ale to jest właśnie to, co kochamy w naszej pracy – utrwalanie takich szczerych i autentycznych chwil.

Willa Tworzyjanki – fajne miejsce niedaleko Łodzi

Zanim przejdziemy do szczegółów, musimy Wam opowiedzieć o miejscu, które było tłem dla tego wyjątkowego dnia. Mowa o Willi Tworzyjanki, zlokalizowanej w Tworzyjankach 12, w gminie Brzeziny. To miejsce jest jak z bajki. Otoczone zielenią, z elegancką architekturą i doskonałą atmosferą, idealne dla każdego, kto marzy o ślubie z duszą. Wprost stworzone, by stać się scenerią dla najważniejszych momentów w życiu.

Czym jest Ślub Humanistyczny?

A teraz coś, co może być dla Was nowością – ślub humanistyczny. To nowoczesna, spersonalizowana i nietradycyjna forma ceremonii. W przypadku Michaliny i Tomka, ślub ten miał charakter plenerowy i był połączony z cywilną ceremonią. Co wyróżnia tego typu śluby? Brak ustalonych rytuałów i koncentracja na uczuciach oraz indywidualności pary młodej. Ceremonia nie jest prowadzona przez duchownych, ale przez kogoś bliskiego parze, chociaż coraz częściej zdarza się, że rolę tę pełnią specjaliści w tej dziedzinie.

Milewidziani Film i Fotografia 

Jak zawsze, daliśmy z siebie wszystko, by utrwalić te magiczne momenty. Fotografowaliśmy i filmowaliśmy w tym pięknym dniu. A efekt? Zobaczcie sami, zapraszamy do oglądania. 

Podziękowania i Współpracownicy

Na koniec chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że ten dzień był tak wyjątkowy. DJ Stanley, który zadbał o świetną muzykę, florystka z Burza.dekor, która stworzyła niesamowite kompozycje kwiatowe,  suknia od Rosado i garnitur od Bytom tylko dopełniły całości.

A największe podziękowania dla Michaliny i Tomka za to, że mogliśmy być częścią tego niesamowitego dnia.

No i to by było na tyle! Mamy nadzieję, że poczuliście kawałek tej pozytywnej energii, która towarzyszyła nam tego dnia. Do zobaczenia przy kolejnych ślubach!

Pozdrawiamy, Ekipa Milewidziani 📸🎥