fbpx

Uzależnieni od loves stories

My już tak po prostu mamy, że kochamy Wasze historie o miłości. Te wszystkie wyjątkowe chwile w ciągu dnia ślubu – Wasze uśmiechy, spojrzenia i czułe gesty. Trud, który włożyliście w stroje, dekoracje i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, żeby Wasi bliscy mogli dzielić z Wami Waszą radość. 

My to wszystko widzimy wprawnymi oczami fotografów i uwieczniamy dla Was. Dzięki temu, kiedy już opadną emocje, będziecie mogli wracać pamięcią do tego wyjątkowego dnia pełnego wzruszeń i śmiechu i odkrywać go wciąż na nowo. 

Gwarantujemy, że na naszych zdjęciach znajdziecie momenty, które przeoczyliście, o których zapomnieliście i te, o których nawet nie wiedzieliście!

Polecają nas:

Trening przed obiektywem czyli sesje narzeczeńskie

Sesja Love Story


Macie ochotę sprawdzić wcześniej, jak Wam wychodzi wspólne pozowanie? A może po prostu chcecie uwiecznić wyjątkowy czar Waszej miłości przed ślubem? Sesje narzeczeńskie to super zabawa i unikalna pamiątka czasu, który już się nie powtórzy.

Umów sesję

Czego się spodziewać od reportażu ślubnego?

Reportaż Ślubny


W naszych reportażach staramy się w pierwszej kolejności pokazać emocje. Każdy ślub jest inny, choć często przebiega wg tego samego schematu. To ludzie nadają temu wydarzeniu indywidualny, niepowtarzalny charakter. Nie ma potrzeby pozowania. Wielokrotne wiązanie muchy, czy udawane nakładanie makeupu to nie dla nas. My utrwalamy chwile takie, jakie są. Szczerze, bez udawania i tę prawdę widać w naszych reportażach.

 

Rezerwuj termin

A może by tak...

Plener Ślubny


Sesje plenerowe to piękne uzupełnienie reportażu ślubnego oraz okazja, żeby jeszcze raz założyć bajkową suknię i wyglądać olśniewająco! Taki dzień zdjęciowy pozwala Wam jeszcze raz przeżyć te wyjątkowe emocje, a nam złapać na zdjęciach Waszą bliskość w portretach pełnych czułości i epickiego rozmachu. Uwielbiamy wyjeżdżać w góry, portretować miasta, łapać boho vibe sielskich scenerii. Wy mówicie, co chcecie, my znajdujemy idealną lokalizację, żeby to zrealizować.

 

Umów plener ślubny

Jak dostarczamy nasze reportaże?

Drewniane pudełko, albumy i galeria online


 

Kiedy oddajemy Wam zdjęcia, staramy się, żeby również ich opakowanie było dla Was pamiątką. W końcu wyjątkowy dzień zasługuje na wyjątkową oprawę! Otrzymujecie od nas ozdobne drewniane pudełko. Jeśli chcecie, żebyśmy ułożyli dla Was fotoalbum – z przyjemnością się tego podejmiemy i skomponujemy Wasze love story ze zdjęć.
Ozdobniki ozdobnikami, ale żeby było praktycznie udostępniamy Wam Waszą galerię również online, żebyście szybko i łatwo mogli podzielić się zdjęciami z bliskimi.


Ze ślubami jest jak z płatkami śniegu – każdy jest wyjątkowy i każdy jest inny. Jeśli nie znaleźliście tutaj odpowiedzi na to, czego szukacie – skontaktujcie się z nami, znajdziemy ją wspólnie!

 

Zarezerwuj termin

Cześć! Na imię mamy: (wymagane)

Pod tym adresem email prosimy o kontakt: (wymagane)

A to nasz numer telefonu:

Ślub i wesele zaplanowaliśmy na dzień:

Nasza ceremonie ślubną zaplanowaliśmy w:

Gości zapraszamy na przyjecie weselne do:

Orientacyjna liczba gości:

Trafiliśmy na tą stronę dzięki:
ZnajomiFacebookInstagramBlogGoogleinne

To jest miejsce na szczegóły. Możecie tutaj opisać Wasz dzień, im więcej szczegółów tym lepiej. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć czego potrzebujecie i pomoc w realizacji marzeń 🙂