fbpx

Kim jesteśmy

Pamiętasz swój pierwszy dzień w szkole? Jesteś w stanie przypomnieć sobie swoje pierwsze kroki, pojawienie się pierwszego zęba, moment, gdy po raz pierwszy przejechałeś rowerem bez bocznych kółek?  Pamiętasz, co wtedy czułeś? Fotografie pomagają nam wracać myślami do tamtych chwil. Nawet jeśli obraz w głowie jest nieco zatarty przez czas, to oglądanie rodzinnego albumu pozwala na nowo poczuć się dzieckiem, przypomnieć sobie ten okres. My robimy to samo – kolekcjonujemy wspomnienia.

Uwieczniamy najważniejsze momenty z Twojego życia. Dbamy o to, aby żadna chwila nie umknęła twojej pamięci. Towarzyszymy Ci podczas najważniejszych wydarzeń w życiu. Nie kreujemy sztucznej rzeczywistości, nie namawiamy do pozowania – po prostu obserwujemy. Dyskretnie utrwalamy emocje. Wiernie zapisujemy uczucia towarzyszące tym chwilom.

Każde wydarzenie jest inne, tworzą je inni ludzie, towarzyszą im różne emocje. A zatem nie mamy wzoru na idealne zdjęcie. Dostosowujemy się do sytuacji i przede wszystkim do ludzi – to sprawia, że każdy reportaż jest jedyny i niepowtarzalny. Staramy się być niezauważalni. Nie naruszamy Waszej przestrzeni. Właśnie dlatego jesteśmy MILEWIDZIANI.

Jacy jesteśmy

Uśmiechnięci. Zdecydowanie to słowo pada jako pierwsze, gdy oceniają nas bohaterowie naszych reportaży. Staramy się zarażać pozytywną energią, bo wszystkie emocje widać na fotografiach. A poza tym, zwyczajnie lubimy to, co robimy.

Pracujemy w niewielkim zespole, dzięki czemu jesteśmy bardzo zgrani. Lubimy się nawzajem. No chyba, że gramy w planszówki – wtedy nie ma litości, zapominamy o wzajemnej sympatii i walczymy o swoje.

Kochamy sport. Wszyscy jesteśmy aktywnie fizycznie i lubimy ruch. Część załogi aktywnie spędza czas na rowerze, część pokochała jogę, mamy nawet w zespole miłośnika sztuk walki. Jeśli zobaczysz kogoś mknącego przez miasto z aparatem na szyi, statywem pod pachą i torbą treningową na ramieniu, to zapewne ktoś z Milewidzianych.

A po pracy… Po pracy ciągle gadamy o pracy. Tak już mamy. Często się spotykamy, przygotowujemy wegańskie smakołyki i rozmawiamy o fotografii. Tak po prostu. Lubimy to, ekscytujemy się swoją pracą, dobrze się w tym czasie bawimy.

Świetnie się dogadujemy między sobą, choć każdy jest inny. Niektórzy nie mogą wysiedzieć w miejscu, inni wolą w spokoju poczytać książkę. Część z nas ciągle podróżuje, część uwielbia stare kino, a niektórzy zatracili się w wegańskiej kuchni.  Tworzymy zgrany zespół, co owocuje naprawdę ciekawymi reportażami.

Jesteśmy z Łodzi i kochamy to miasto, ale dojedziemy wszędzie. A może chcesz nas poznać? Napisz, zadzwoń – chętnie z Tobą porozmawiamy i opowiemy o sobie.